Profesjonalne konserwowanie samochodu

Samochód to w tej chwili maszyna, która jest przez ludzi wykorzystywana powszechnie. Jest to również sprzęt, bez którego nasze życie byłoby mocno utrudnione. Dlatego też o własny samochód warto odpowiednio dbać i regularnie auto konserwować. Na naszym rynku działa wielu mechaników, jednak jedynie kilka firm jest w stanie wykonać konserwację samochodu w sposób profesjonalny, z największą starannością oraz dbałością o wszystkie szczegóły.

Podchodzę do tematu poważnie i wykonuję konserwację samochodu kompleksowo według ustalonego schematu:

  • 1. Pierwszy krok w zakresie konserwacji to mycie podwozia, które jest elementem niezwykle ważnym i tak naprawdę decyduje o stanie samochodu. Ja staram się podchodzić do tego kroku niezwykle poważnie zdając sobie sprawę z tego jak ważny jest stan podwozia. Przed wszelkiego rodzaju pracami usuwam wszelkie osłony oraz nadkola, tak by rzeczywiście doprowadzić do kompleksowego umycia podwozia. W swoim wyposażeniu posiadam najnowsze urządzenia, które gorącą wodą pod ciśnieniem są w stanie doskonale wymyć podwozie.
  • 2. Drugi krok wykonywany w ramach konserwacji podwozia jest bardzo ważny. Na początku dokonuje oględzin podwozia, tak by znaleźć wszelkie ubytki i ślady rdzy na podwoziu. Po ich znalezieniu będzie można podjąć kroki zmierzające do ich usunięcia i zabezpieczenia. W tym celu stosuje najnowsze dostępne technologię i staram się wszystko wykonać z największym starannością. Jeśli ubytki są stosunkowo niewielkie samodzielnie wykonuje naprawy. Natomiast przy dużych brakach kontaktuje się z klientem i wraz z nim decyduje o najodpowiedniejszym sposobie rozwiązywania tych ubytków.
  • 3. Po zabezpieczeniu nadwozia i usunięciu ubytków następuje trzeci krok w zakresie konserwacji samochodu. Jest to odpowiedni moment na zabezpieczenie nadwozia (powłoki lakierniczej) przed zapyleniem a wiec powstaniem warstwy środka konserwującego na samochodzie. W zakresie tych prac stosuje najlepsze urządzenia i środki, które zabezpieczą powłokę lakierniczą na długie lata.
  • 4. Ostatni krok jaki wykonuje przy konserwacji samochodu to jego kompleksowe mycie oraz sprzątanie. Po wykonaniu tego kroku samochód gotowy jest to do wyjazdu z mojego warsztatu. Wygląda jak nowy oraz sprawuje się lepiej i jest bezpieczniejszy dla użytkownika.

Cały proces konserwacji wykonam zawsze profesjonalnie i zgodnie z normami bezpieczeństwa, dlatego nie dopuszczamy do tego, by konserwować razem podwozie z układem wydechowym, kierowniczym i hamulcowym tak jak robią to inne firmy, co zwiększa niebezpieczeństwo pasażerów. Moja firma gwarantuje Państwu konserwację dokładną, staranną i bezpieczną zarówno dla Państwa jak i Waszego samochodu.

Konserwację pojazdów wykonuję na terenia Tarnowa i Żabna. Zapraszam do kontaktu telefonicznego - aktualny numer telefonu w niebieskim boksie po prawej stronie.

Szybki kontakt

Zapytaj o najbliższy termin. Dowiedz się więcej o oczekiwanej naprawie. Umów się na wizytę przywracającą Twój pojazd do bezpiecznej jazdy.

nr tel. 788 273 020 (Piotr)
(od 7:00 do 22:00)

piotr@mechaniksamochodowytarnow.pl

Na wiadomości mailowe odpowiadam do 1h w dzień do 3h w nocy :)